Kontakti

Gadījumos, kad nepieciešams nodot fiziskās personas datus, komercinformāciju un citu aizsargājamu informāciju aicinām izmantot e-adresi.
Ķekavas novada pašvaldības e-adrese.

Iestādes kontaktinformācija

  • Ķekavas novada pašvaldības sociālais dienests

  • Gaismas iela 19, K-8-1, Ķekava, Ķekavas novads, LV-2123

  • Ķekavas novada pašvaldības bezmaksas informatīvais tālrunis 8488

  • socdienests@kekava.lv

Ķekavas novada pašvaldības darba laiki:


P. 8.00-18.00
O. 8.00-17.00
T. 8.00-17.00
C. 9.00-19.00
Pk. 8.00-14.00

Pārtraukums katru darba dienu (izņemot piektdienas): 13.00-14.00.

Rekvizīti
REKVIZĪTI:

Ķekavas novada pašvaldība
Nodokļu maksātāju reģistrācijas kods: 90000048491
Tālrunis: 67935803,
Gaismas iela 19 k-9-1, Ķekava, Ķekavas novads, LV-2123,
Konts: LV62UNLA0050014272800
AS “SEB Banka”

Nekustamā īpašuma nodokli ar pārskaitījumu iespējams nomaksāt, izmantojot sekojošus bankas kontus:
SEB BANKA LV62UNLA0050014272800
A/S SWEDBANK LV78HABA0551027981949
A/S Luminor Bank LV83RIKO0002013184626
A/S Citadele Banka” LV72PARX0013030070001

Ziedojumus pašvaldībai vai pašvaldības rīkotajiem pasākumiem iespējams samaksāt kontā:
SEB BANKA LV24UNLA0050014283184

Informācija par pieejamo atbalstu un sniegtajiem pakalpojumiem

Baložos:
* 25631854; 27876091 (sociālās palīdzības jautājumos);
* 26669782 (sociālais darbinieks darbam ar ģimeni un bērniem)
Ķekavā:
* 26630328 (sociālais darbinieks sociālās palīdzības jautājumos);
* 26669782 (sociālais darbinieks darbam ar ģimenēm un bērniem)
Baldonē:
* 26535722 (sociālais darbinieks darbam ar ģimenēm un bērniem)
* 26533001 (sociālais darbinieks sociālās palīdzības jautājumos);
Daugmalē: 29351095
Mellupos: 25605739

 

Ķekavas novada sociālais dienests nodrošina:
* sociālo (materiālo) palīdzību,
* sociālo rehabilitāciju,
* sociālo darbu ģimenēm ar bērniem,
* psihologa (bezmaksas) pakalpojumus.

Kas var saņemt sociālos pakapojumus?
Sociālā darba pakalpojumi,  sociālā rehabilitācija un sociālā palīdzība tiek sniegta personām, kuras saviem spēkiem nespēj sevi nodrošināt vai pārvarēt īpašas grūtības un nesaņem pietiekami palīdzību ne no viena cita. Ķekavas novada iedzīvotājs, kurš ir deklarējis savu dzīvesvietu Ķekavas novadā.

Ķekavas novada sociālā dienesta darba laiki:
Pirmdienās: 8.00 -18.00
Otrdienās: 8.00 – 17.00
Trešdienās: 8.00 – 17.00
Ceturtdienās: 9.00 – 19.00
Piektdienās: 8.00 – 14.00
Pusdienas pārtraukums katru darba dienu (izņemot piektdienas): 13.00 -14.00.
Klientu pieņemšanas dienas:
Pirmdienās: 8.00-18.00
Ceturtdienās: 9.00-19.00
Pusdienas pārtraukums 13.00 -14.00.

Adreses:
Gaismas iela 19, k -8, Ķekava, Ķekavas novads, LV – 2123, tālr.: 28444597, e – pasts socdienests@kekava.lv
“Adatiņas”, Daugmales pagasts, Ķekavas novads, LV – 2124, tālr.: 29351095, e – pasts: socdienests@kekava.lv
Uzvaras prospekts 1A Baložu pilsēta, Ķekavas novads, LV – 2128, tālr.: 25631854, e – pasts: socdienests@kekava.lv
Pārupes iela 3, Baldone, Ķekavas novads, LV 2125, tālr. 25690997, socdienests@kekava.lv

 

Kontakti

Sociālais dienests
 Amats Vārds, Uzvārds Tālrunis E-pasta adrese Papildus informācija
Sociālā dienesta vadītāja Agnese Mence-Katkeviča 28444597 agnese.mence@kekava.lv
 
Sociālā darba un sociālās palīdzības nodaļa 
Vadītāja
Inese Bērziņa 27876091 inese.berzina@kekava.lv
Klientu apkalpošanas speciālists sociālās palīdzības jomā Vita Celma 28668235 vita.celma@kekava.lv
Klientu apkalpošanas speciālists sociālās palīdzības jomā Egija Rikmane 26630328 egija.rikmane@kekava.lv
Klientu apkalpošanas speciālists sociālās palīdzības jomā
Jeļena Maklecova 26229593 jelena.maklecova@kekava.lv
Sociālā darbiniece Ilona Dombrovska 26533001 ilona.dombrovska@kekava.lv
Sociālā darbiniece Iveta Ķivelīte 25631854 iveta.kivelite@kekava.lv
Sociālā darbiniece Jolanta Lipska 22024192 jolanta.lipska@kekava.lv
Sociālā darbiniece Līga Voldeka 29351095 liga.voldeka@kekava.lv
Sociālā darbiniece Inese Ozola 25598823 inese.ozola@kekava.lv
 

Ģimenes atbalsta nodaļa

Vadītāja Astra Antipova 26669782 astra.antipova@kekava.lv
Sociālā darbiniece ģimenēm ar bērniem Ligita Bane 28633299 ligita.bane@kekava.lv
Sociālā darbiniece ģimenēm ar bērniem Elita Dunska 29410024 elita.dunska@kekava.lv
Sociālā darbiniece ģimenēm ar bērniem Inese Skabe 22489472 inese.skabe@kekava.lv
Sociālā darbiniece ģimenēm ar bērniem Ilga Deņisenoka 26535722 ilga.denisenoka@kekava.lv
Sociālā darbiniece Zane Imūne 27809505 zane.imune@kekava.lv
 

Sociālo pakalpojumu nodaļa

Vadītāja Inguna Smildziņa 25690997 inguna.smildzina@kekava.lv
Sociālais darbinieks Ineta Lazda 27840484 ineta.lazda@kekava.lv
Sociālais darbinieks Vita Miezīte 27030313 vita.miezite@kekava.lv
Sociālais darbinieks Gundega Tumpele 25605739 gundega.tumpele@kekava.lv
Klientu apkalpošanas speciāliste
Daniela Hmeļņicka 26645572 daniela.hmelnicka@kekava.lv
Psihologs Santa Kundziņa
 Asistents – pavadonis Lita Rimša
Asistents – pavadonis Laura Skuja
 
Lietvede Lelde Valdena 28444597 lelde.valdena@kekava.lv
Jurists Ilze Birzule ilze.birzule@kekava.lv

 

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

New title