Eiropas atbalsts vistrūcīgākajām personām

Baldonē, Ķekavas novadā atbalstu paku izdale tiek veikta katra mēneša pirmajā un trešajā piektdienā, Ķekavas novada pašvaldības aģentūras “Ķekavas sociālās aprūpes centrs” struktūrvienības Sociālās aprūpes centrā “Baldone”, Iecavas iela 4, Baldone, Ķekavas novads, LV-2125 no plkst. 14:00-17:00.

Ar 2021.gada 1.janvāri atbalsta pakas var saņemt vairāk mājsaimniecību. Sabiedrības integrācijas fonds informē, ka ar 2021.gada 1.janvāri paaugstināts ienākumu slieksnis gan trūcīgām, gan maznodrošinātām mājsaimniecībām, kas Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām ietvaros var saņemt pārtikas un materiālās palīdzības atbalstu.

2020.gada nogalē veiktas izmaiņas normatīvajā regulējumā sociālās aizsardzības jomā un Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām darbības programmas īstenošanas nosacījumos. Turpmāk pārtikas, higiēnas un skolas preču komplektus tiesīgas saņemt:

– trūcīgas mājsaimniecības ar ienākumiem līdz 272 euro pirmajai vai vienīgajai personai mājsaimniecībā, bet katrai nākamai personai 190 euro (līdzšinējo 128,06 euro vietā);

– maznodrošinātas mājsaimniecības, kurās ienākumi nepārsniegs 327 euro pirmajai vai vienīgajai personai mājsaimniecībā, bet katrai nākamai personai 229 euro (līdzšinējo 242 euro vietā). Pašvaldībās, kurās maznodrošinātas mājsaimniecības ienākumu līmenis noteikts mazāks, atbalstu varēs saņemt visas maznodrošinātās mājsaimniecības.

Atbalstu turpinās saņemt arī mājsaimniecības krīzes situācijā. Atgādinām, ka tāpat kā līdz šim pamats Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām atbalsta saņemšanai ir pašvaldības sociālā dienesta izsniegta izziņa. Aktuālo izdales vietu sarakstu aicinām skatīt https://www.atbalstapakas.lv/atbalsta-vietas.

ATBALSTU PAKU IZDALES BIEŽUMS: (pielikums Nr.1)

INFOGRAFIKA “CEĻŠ LĪDZ ES ATBALSTA PAKĀM: KAS UN KĀ?”: (pielikums Nr.2)

Eiropas atbalsta vistrūcīgākajām personām pasākuma ietvaros tiek organizēti papildpasākumi, par kuriem iepriekš tiek sniegta informācija. Papildpasākumus aicinātas apmeklēt personas no trūcīgām, maznodrošinātām mājsaimniecībām, krīzes situācijā.

Valstī noteiktās ārkārtas situācijas laikā papildpasākumi ir iespējami tikai kā individuālas konsultācijas

Kontaktinformācija:
Ķekavas novada Sociālais dienests, Pārupes iela 3, Baldone, Ķekavas novads, LV-2125,
sociālais darbinieks Ilona Dombrovska – telefona nr. 26533001, 27840484

Izdales komplektu saturs: https://www.atbalstapakas.lv/vispariga-informacija

Izdales grafiks Ķekavas novada Baldonē, Iecavas iela 4: (pielikums Nr.3)

17.12.2021. plkst.1730, Iecavas ielā 4, Baldone, Ķekavas novads, notiek papildpasākums “Ēst gatavošanas nodarbība”. Ievērojot telpās noteikto distancēšanos, lūdzu interesentus pieteikties iepriekš Sociālajā dienestā. Papildpasākums ir bezmaksas. Tiks izrunāts, kā pagatavot svētku mielastu izmantojot produktus no atbalsta pakām.  Diskusijas par savām zināšanām un pieredzi svētku mielasta gatavošanas jomā.

17.09.2021. plkst.1730, Iecavas ielā 4, Baldone, Ķekavas novads, notiek papildpasākums “Higiēnas normu ievērošana ģimenē”. Ievērojot telpās noteikto distancēšanos, lūdzu interesentus pieteikties iepriekš Sociālajā dienestā. Papildpasākums ir bezmaksas. Tiks izrunāts, kā ievērot higiēnas normas mājās, ārpus mājām, viesos, veikalos un citās iestādēs. Tiks pastiprināti uzsvērta informācija, cik pie šīs dzīves situācijas ir svarīga higiēna. Diskusijas par savām zināšanām un pieredzi higiēnas jomā.

18.02.2022. plkst.1730, Iecavas ielā 4, Baldone, Ķekavas novads, notiek papildpasākums “Darba meklēšanas nodarbība”. Ievērojot telpās noteikto distancēšanos, lūdzu interesentus pieteikties iepriekš Sociālajā dienestā. Papildpasākums ir bezmaksas. Tiks izrunāts, kā orientēties interneta dzīlēs meklējot darba sludinājumus.  Diskusijas par savām zināšanām un pieredzi meklējot darbu.

AKTUALITĀTES:
Pielikums Nr.4
Pielikums Nr.5

Notikumu kalendārs

Calendar of Notikumi

Pi Pir

Ot Otr

Tr Tre

Ce Cet

Pi Pie

Se Ses

Sv Sve

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

0 notikumi,

New title